למה להמיר?

למה להמיר אצלנו?

בגלל המקצועיות.

בגלל השירות.

בגלל מדיניות המחירים הזולים במיוחד.

בואו להמיר ב'מדיה קונברט' ותהנו מחוויה יוצאת דופן באיכותה – ובעלותה הזולה!.

למה להמיר את קלטות הווידאו שלנו?

כמעט בכל בית בישראל קיים אוסף קלטות וידאו מסוגים שונים, עליהן מוקלטים האירועים החשובים בחיינו, האנשים היקרים לנו והטיולים בארץ ובעולם שצילמנו במהלך השנים.

הקלטות הולכות ומתבלות, טבעה של הטכנולוגיה הישנה הוא כזה! אוצר עצום עלול לרדת לטמיון אם לא נמיר אותו למדיה המאפשרת שמירת החומר היקר כל כך לעד.

אצל רבים מאיתנו כבר לא קיים הוידאו טייפ – וגם המצלמה הישנה כבר לא כל כך זמינה…

הגיע הזמן להמיר את הקלטות למדיה שתאפשר לנו צפייה מחודשת בסרטים, על גבי המכשירים החדשים שברשותנו – נגן ה DVD והמחשב.

למה להמיר את סרטי ה 8 מ"מ ?

סרטי 8 מ"מ היו בהרבה מאד בתים ומוסדות את התחלת הצילום להנצחת אירועים.

חלפו הרבה שנים, ברוב הבתים בהם נשמרו סרטי 8 מ"מ כבר אין מקרן המאפשר צפייה בסרטים, ואם הוא קיים – כבר אין בנמצא מנורה שתחליף את המנורה שנשרפה…

הזמן החולף לא עושה טוב לסרטי הצלולואיד המתיישנים. הסרטים הולכים ומתבלים , טבעה של הטכנולוגיה הישנה הוא כזה! אוצר עצום עלול לרדת לטמיון אם לא נמיר אותו למדיה המאפשרת שמירת החומר היקר כל כך לעד.

הגיע הזמן להמיר את סרטי ה 8 מ"מ למדיה שתאפשר לנו צפייה מחודשת בסרטים, על גבי המכשירים החדשים שברשותנו – נגן ה DVD והמחשב.

למה להמיר את התקליטייה הישנה לתקליטורים ( Audio CD) ?

אצל רבים מאיתנו נשמרו התקליטים הישנים והאהובים! כמו בהרבה סוגים של מדיה ישנה, גם כאן בהרבה בתים כבר אין פטיפון להשמעת התקליטים, והאוסף היקר כל כך לליבנו הולך ומתיישן ומתבלה.

זה הזמן להמיר את התקליטים האהובים שלנו למדיה שתאפשר לנו האזנה מחודשת לשירים והיצירות המוסיקאליות שכל כך אהבנו על גבי המכשירים החדשים שברשותנו – נגן ה CD והמחשב.

למה להמיר שקופיות לקובצי תמונה (jpg) על CD?

משך שנים רבות צילמנו שקופיות בכל מקום בו טיילנו. באמצעות מקרן השקופיות שהיה ברשותנו התגאינו מאד להציג לחברים וקרובי משפחה את הטיולים הנהדרים ואת המקומות המרהיבים בהם טיילנו בארץ וברחבי העולם.

השקופיות הישנות מתבלות והולכות, ואוצר עצום עלול לרדת לטמיון אם לא נמיר אותו למדיה המאפשרת שמירת החומר היקר כל כך לעד. אצל רבים מאיתנו כבר לא קיים מקרן השקופיות, ולמעשה אין לנו דרך לצפות בחומר האהוב!

הגיע הזמן להמיר את השקופיות למדיה שתאפשר לנו צפייה מחודשת בתמונות, על גבי המכשירים החדשים שברשותנו – נגן ה DVD והמחשב.

למה להמיר את סרטי הצילום (נגטיב) לקובצי תמונה (jpg) על CD?

משך שנים רבות צילמנו תמונות בכל מקום בו טיילנו. באמצעות המצלמות הישנות שהנציחו את האירועים והמראות על גבי סרטי צילום.

את סרטי הצילום פיתחנו אצל הצלם וקיבלנו תמונות רבות, חלקן מסודרות באלבומים, וחלקן נערמות בשקיות רבות במגירות ביתנו.

התמונות שבאלבום מצהיבות, מתבלות ומתיישנות, ואוצר עצום עלול לרדת לטמיון אם לא נמיר אותו למדיה המאפשרת שמירת החומר היקר כל כך לעד.

ניתן לחדש את התמונות האהובות עלינו! המרת סרטי הצילום (הנגטיב) שברשותנו לקובצי תמונה (jpg) על גבי דיסק CD משיבה לחיים רעננים את כל התמונות, בצבעים המקוריים שלהן!

אנו מציעים לכם להמיר את סרטי הצילום למדיה שתאפשר לנו צפייה מחודשת בתמונות, על גבי המכשירים החדשים שברשותנו – נגן ה DVD והמחשב.